Kwiecień 2019


18.04.2019

Życzenia Wielkanocne

 

Wielkanoc
Poranek Wielkanocny wszystko poprzemieniał –
nie ma więcej cmentarza, grobu i kamienia.
Świat stał się samym światłem i wprost w okna świeci –
skacze złotym zajączkiem w dobre ręce dzieci.

Ks. Jan Twardowski

 

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzą

 

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie

Szanowni Państwo

 

Pragnę Was poinformować, iż z dniem dzisiejszym strajk pracowników oświaty w Naszej Szkole został zawieszony. Wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z obowiązującym kalendarzem szkolnym, według wcześniej ustalonych dat.

Dyrekcja

12.04.2019

Strajk wciąż trwa 

 

Przypominam Państwu, że zaplanowany egzamin ósmoklasistów w Naszej Szkole, tak jak wcześniej informowaliśmy, odbędzie się zgodnie z procedurą Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 

W dniu dzisiejszym, po przeprowadzonych konsultacjach wewnętrznych i z innymi placówkami oświatowymi z terenu Powiatu Włoszczowskiego, nasi naczycieli podjęli trudną decyzję o kontynuacji strajku do 18 kwietnia. Jeśli sytuacja, ulegnie zmianie, niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

 

Przypominam, że dni 16 i 17 kwietnia są wolnymi od zajęć dydaktyczno - wychowawczych. Mimo podjęcia przez pracowników akcji strajkowej, zapewniamy w szkole opiekę nad uczniami. To dla nas najważniejsze. Jednak prosimy także o wyrozumiałość i śledzenie aktualnej sytuacji dialogu.

 

Dyrektor

10.04.2019

Przypomnienie o dniach wolnych

 

Przypominamy Państwu o zaplanowanych dniach wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych. 

 

11 i 12 kwietnia- egzaminy gimnazjalistów
16 i 17 kwietnia – egzaminy ósmoklasistów

18-23 kwietnia – wiosenna przerwa świąteczna.

W tych dniach szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze.


*Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły i w mediach.

Dyrekcja

09.04.2019

Strajk wciąż trwa :-(

 

Pragnę Państwa poinformować, iż zaplanowany jutrzejszy egzamin gimnazjalistów, w Naszej Szkole odbędzie się zgodnie z procedurą Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 

 

Mimo podjęcia przez pracowników akcji strajkowej, zapewniamy w szkole opiekę nad uczniami. To dla nas najważniejsze. Jednak prosimy także o wyrozumiałość i śledzenie aktualnej sytuacji dialodu.

 

Pragnę także uspokoić uczniów i rodziców uczniów klas ósmych. Jeśli sytuacja strajkowa nie ulegnie zmianie, procedura egzaminu nie ulegnie zmianie. Odbędzie się w wyznaczonym czasie i w wyznaczonych terminach.

 

Dyrektor

03.04.2019

Egzaminy 

 

Niniejszym informujemy,  że zaplanowane egzaminy gimnazjalny i ósmoklasisty odbędą się w wyznaczonych terminach tj. w dniach 10-12 kwietnia i 15-17 kwietnia. Szkoła bezwzględnie zapewni prawidłowy przebieg zgodnie z procedurami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Mimo podjętej przez Pracowników akcji strajkowej Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze dla uczniów.

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

 

Dyrekcja

Drodzy Rodzice

02.04.2019


W związku z możliwym strajkiem nauczycieli, egzaminami gimnazjalnymi i ósmoklasistów harmonogram zajęć na najbliższe dni wygląda następująco:
8 i 9 kwietnia – ewentualny strajk nauczycieli;*
11 i 12 kwietnia- egzaminy gimnazjalistów- dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych, szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze;
16 i 17 kwietnia – egzaminy ósmoklasistów- dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych, szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze;
18-23 kwietnia – wiosenna przerwa świąteczna.
*Prosimy o śledzenie informacji w mediach i na naszej szkolnej stronie internetowej.

Dyrekcja