Strona główna - Zespół Przedszkolno- Szkolny w Dobromierzu, Kontakt:, Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu, "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal"
Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu
"(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal" "(...) Broni nie złożę, munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg (...)" mjr Henryk Dobrzański "Hubal"