Zdalne nauczanie


Informacja dotycząca zakresu materiału zdalnego nauczania

 

Niniejszym informuję, że podczas pracy zdalnej z uczniami, nauczyciele przygotowują i wykorzytują materiały do realizacji treści podstawy programowej. Umożliwiają możliwość zdobywania przez uczniów wiedzy i umiejętności, wpływają w ten sposób na rozwijanie realizację procesu nauczania oraz rozwój ich zainteresowań (zadania mogą angażować uczniów dłużej niż 3 do 5 godzin dziennie).

 

Nauczyciele materiały do realizacji przesyłają na Wasze konta za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Będą się łączyć za pośrednictwem komunikatorów (Skype), zgodnie z planem lekcji. Będą prowadzić fragmenty lekcji oraz konsultować realizowane tresci.

 

Dodatkowo na tej stronie będę wam publikował zadane materiały i zagadnienia, abyście mieli zabezpieczenie w przypadku, gdy strony i serwery sa przeciążone i zawieszone.

 

Wszyscy musimy być bardziej obowiązkowi i razem podjąć wyzwanie zdlanej nauki. Zaczynamy od siebie, każdy z nas jest odpowiedzialny za swój rozwój i naukę, w związku z tym musimy pamiętać o punktualności, systematycznej pracy, ale nie możemy zapominać o przerwach i odpoczynku.

 

Wierzę, że potrafimy to w dobrym stopniu opanować, jednak, gdyby powstawały problemu i zakłócenia w prac bardzo proszę o kontakt ze mną, nauczycielami i wychowawcami klas.

 

Dyrektor

 

 

 

Kliknij poniższy link, aby przejść do strony zdalnego nauczania

  

https://startdobromierz.org.pl